ONS BEHEERLIGGAAM

Mev Adele Marren

Mev Adele Marren

Voorsitter - Uitvoerend Finansies Aanstellings adele.marren@keymed.co.za

Mnr Johan Lindeque

Mnr Johan Lindeque

Onder-voorsitter - Uitvoerend Voorsitter - Dissipline Voorsitter - Leerders Aanstellings johanc.lindeque@gmail.com

Mev Retha Strydom

Mev Retha Strydom

Sekretaris - Uitvoerend rstrydom@medihelp.co.za

Mnr Gerhard Moolman

Mnr Gerhard Moolman

Tesourier - Uitvoerend Finansies gmoolman@nrf.ac.za

Mnr Flip van Rooyen

Mnr Flip van Rooyen

Voorsitter - E-leer Aanstellings Bemarking Leerders flipv@htsjv.co.za

Mnr Ben Fourie

Mnr Ben Fourie

Voorsitter - Sport Aanstellings Terrein en Veiligheid boeries.hoof@mweb.co.za

Mev Antoinette Dowd

Mev Antoinette Dowd

Hoof - Uitvoerend Finansies Aanstellings adowd@htsjv.co.za

Mnr Sias Botha

Mnr Sias Botha

Senior Adjunkhoof - Uitvoerend Voorsitter - Bemarking Finansies Aanstellings Terreine en Veiligheid Sport E-leer sias.botha@htsjv.co.za

Mnr Charles French

Mnr Charles French

Finansies Dissipline E-leer charlesjohn.french@gmail.com

Mnr Johannes de Vries

Mnr Johannes de Vries

E-leer Bemarking Tegnologie devriedj@tut.ac.za

Mnr Chris Smit

Mnr Chris Smit

Voorsitter - Terreine & veiligheid Sport chris.cjm.smit@gmail.com

Mnr Ben Hurter

Mnr Ben Hurter

E-leer Dissipline Leerders bennie.hurter@bcx.co.za

Mev Linda Loubser

Mev Linda Loubser

Leerders Bemarking ontvangs@htsjv.co.za

Mev Ida van Wyk

Mev Ida van Wyk

Bemarking tlnco@absamail.com

  • White Instagram Icon

© Copyright 2019 by HTS John Vorster. Proudly created with Wix.com

Kontak ons

Tel: 012 332 1760

Epos: info@htsjv.co.za

Adres

Meyerstraat 1072

Rietfontein

Pretoria